smallmatrek

O nas

Początki firmy Elkam na rynku reklamowym sięgają 1993 roku. Doświadczenie, które zdobyliśmy przez ten czas, pozwala nam rozumieć potrzeby klientów oraz sprostać ich oczekiwaniom. Ponad 20 lat pracy w branży reklamowej to wiedza, umiejętności i doświadczenie, dzięki którym terminowo i solidnie realizujemy powierzone nam projekty. Nasz zakład produkcyjny wyposażony jest w nowoczesny park maszynowy, dzięki któremu jesteśmy w stanie wykonać najbardziej wymagające realizacje. Szeroki profil produkcji, wykwalifikowana kadra, własny transport i ekipa montażowa, powodują że jesteśmy zupełnie niezależni i dotrzymujemy zadeklarowanych terminów. Jesteśmy w stanie zaproponować Klientowi kompleksową usługę, począwszy od przedstawienia pomysłu i wizualizacji graficznej, a skończywszy na produkcji i montażu reklamy.

 

Do współpracy zapraszamy klientów indywidualnych, przedsiębiorstwa, instytucje, agencje reklamowe i firmy pośredniczące. Oferujemy krótkie terminy realizacji, wysoką jakość usług i profesjonalną obsługę.

 

Jeżeli macie Państwo pytania lub wątpliwości, dotyczące Państwa potrzeb z zakresu reklamy i promocji, skontaktujcie się z nami, na pewno rozwiejemy wszelkie wątpliwości i zaproponujemy odpowiednie rozwiązanie.